how2franchise
.
Poland

Jeśli jesteś prawnym franczyzobiorcą i chciałbyś poszerzyć swój biznes, dlaczego by nie rozważyć okazji zainwestowania w Master Franchise License? Wybierz spośród listy Master Franchise Opportunities i już dziś zacznij pracować na swój sukces.

Master franchises są odpowiednie dla inwestorów z wystarczającymi środkami finansowymi, żeby stworzyć sieć franszyzy w wybranym państwie lub regionie.
Master franchise dotyczy dużej roli zarządzania, uzależnionego od obeznania i doświadczenia, które przychodzą jako część pakietu franczyzy. Oto ogólne przymioty, których franczyzobiorca może się spodziewać w master franchisee:

- zaznajomienie z lokalnym rynkiem

- doświadczenie w danej branży (doskonałe, ale nie zawsze niezbędne)

- potwierdzone środki finansowe. Franczyzobiorca musi posiadać potrzebne środki (własne lub razem ze wspólnikami), by wykupić prawa do franszyzy, dać początek prototypom i systemom oraz zapoczątkować biznes franczyzowy na zaakceptowanym terenie.

- udokumentowane umiejętności zarządzania. Major Franchisee działa w większości na podobnych zasadach, na jakich działa franczyza w rdzennych narodach.

Master Franchisee asystuje firmie franczyzującej w poszerzaniu terytorium kursu wymiennego w podziale na tantiemy i opłaty za franczyzę, które są wygenerowane na tym terytorium.

Posiadając Master Franchise możesz czerpać wszelkie korzyści z bycia franszyzobiorcą bez potrzeby tworzeniu pomysłu na biznes. Ma on już własne utwory muzyczne, nazwę i efektywny system operacyjny. Franczyzobiorca zostaje po prostu współwłaścicielem terenu. Zapewnia także potrzebną pomoc, najnowsze innowacje i doświadczenie biznesowe.

Niektóre spośród największych systemów operacyjnych w UK są prowadzone przez franczyzobiorców. Mają one dużo większy potencjał niż zespołowa franczyza, ale naturalnie stawki są wyższe i zazwyczaj jest długoterminową inwestycją i wymaga większego kapitału.

Master Franchise umożliwia indywidualnym biznesmenom lub firmom zakupienie praw do operowania międzynarodowymi markami w danym kraju. Mimo że początkowe koszty są zazwyczaj wyższe, licencja franszyzowa może prowadzić do większego wzrostu niż tradycyjna zespołowa franczyza i może dostarczyć pokaźny kapitał dla inwestora.

Franczyzobiorca w gruncie rzeczy odpowiada za dwa oddzielne interesy – osobny prowadzący operacjami oraz członek firmy franczyzującej. Każde z osobna wymaga różnych umiejętności i generalnie firmy występują osobno. Żeby odnieść sukces pożądana jest dobra sprzedaż i rozbudowany system zarządzania. Będziesz zarządzał własnym zespołem, a później rekrutował nowych franczyzobiorców do swojej firmy.

Rodzaje dostępnych franczyz są tak różnorodne, jak ludzie nimi zarządzający. Poczynając od sprzedawców sprzętu do golfa, dostarczycieli pizzy i fast food’ów, kończąc na opiece i służbie domowej. Franczyza jest wszędzie i z każdym rokiem powstają nowe możliwości.

Aby dowiedzieć się o zostaniu franczyzobiorcą proszę kliknąć na link i wypełnić formularz. Zadzwonimy i przedyskutujemy z tobą wszystkie opcje.
 
• Budowanie własnych funduszy
• Gotowy plan rozwoju zespołu
• Wpływ na finanse
• Pozyskanie informacji i wykonywanych działaniach
• Możliwość wynajęcia lub sprzedaży nieruchomości
• Finansowanie franczyzobiorców
• Sprzedaż dodatkowych usług

Dodatkowe zalety: Lepsza jakość życia. Franczyzobiorcom odpowiada jakość ich życia. Oto podstawowe cechy charakterystyczne dla franczyzy.
Prestiż. Prestiż wynikający z posiadania licencji na franczyzę i kontrolowanie całym obszarem może zapewnić niezwykłą satysfakcję i wpływy finansowe.

Niewielu pracowników. Zazwyczaj franczyzobiorca sam zarządza franczyzą, a później zwiększa działalność poprzez zatrudnienie asystenta wykonawczego, trenera lub innych pracowników. Im bardziej poszerzy się działalność, tym więcej pracowników jest zatrudnianych.
 Dla Franczyzobiorcy to nic nadzwyczajnego, by po rozwinięciu się firmy odejść na wyznaczoną przez siebie emeryturę i spędzać minimalną ilość czasu na swojej nieruchomości i cieszyć się ogromnymi przychodami.

Więcej wolności. W przeciwieństwie do zespołowej franczyzy, Master Franchise daje inwestorowi dużo więcej wolności. Ich podstawową funkcją jest bycie konsultantem biznesowym lub trenerem swoich franczyzobiorców. Zazwyczaj nie muszą się martwić o prowadzenie załogi, a nadal dostają część ich sprzedaży.

Tworzenie dorobku swojego życia. Zgarnij pokaźne miesięczne przychody.

Bardzo niewielu klientów. Klientami franczyzobiorcy są tylko jego właśni franczyzobiorcy, którym sprzedali jednostki przedsiębiorstwa. Wspierają ich.
Niskie koszty ogólne. Rozpocznij od małego przedsiębiorstwa i je powiększ.
Wymóg minimalnej powierzchni biurowej.
Można rozpocząć od pracy w domu, a dopiero później znaleźć miejsce na biuro.

Otrzymywanie świetnych lokacji. Jako franczyzobiorca możesz otrzymać wiele propozycji wynajmu lokacji.

Brak wymaganego doświadczenia. Większość możliwości franczyzowych zapewni specyficzny trening i pomoc.

Master Franchise posiada wiele korzyści i ma przewagę nad standardową franczyzą, a co za tym idzie jest prawdziwym sposobem, by zdobyć majątek.

Możesz przenieść skuteczną firmę do wybranego przez siebie kraju. Najlepsze jest to, że wiąże się to z otrzymaniem pomocy w tworzeniu firmy. Firma ta wie już, jakie są możliwe błędy i przedstawi ofertę pomagającą ominąć ewentualne trudności.
Franczyzy posiadają standardy, które definiują minimalny poziom usług i operacji wymaganych przez franczyzobiorcę. Każda lokacja – niezależnie od właściciela – na całym świecie powinna wyglądać i sprawiać takie samo wrażenie, a w restauracjach jedzenie powinno smakować w ten sam sposób.

Twoje wrażenia po wyjściu ze wszystkich nieruchomości powinny być identyczne. Każdy dobrze zarządzony system franczyzowy dąży do osiągnięcia wysokiego pułapu logiki zachowania, aby kupcy wiedzieli, jak bardzo mogą zyskać na reprezentowaniu danej firmy.br class="style35" />

Zostań franczyzobiorcą międzynarodowej firmy – kupując już istniejący Master Licence lub stwórz nową koncepcję na obszarze UK jako Master Licence. Kliknij na link po więcej informacji.

Rod Hindmarsh ++44 1295 722846 albo e-mail rod@how2franchiseinternational.com
 
Webdesign By: WonderWebs
[Content Management System]
© 2010 How2Franchise.co.uk
Franchise News 24 Valid: XHTML 1.0